Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Toko

Toko Base Brush Oval Steel Wire With Strap

Toko Base Brush Oval Steel Wire With Strap

  • Toko Base Brush Oval Steel Wire With Strap
  • Toko Base Brush Oval Steel Wire With Strap
  • Toko Base Brush Oval Steel Wire With Strap

Toko Base Brush Oval Steel Wire With Strap

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Toko Base Brush Oval Steel Wire With Strap

Niezwykle agresywna szczotka do czyszczenia utlenionych zasad lub uszkodzone struktury wcześniejsze do gorącego wosku.


25 mm (0,98 cala)


Witaj, sprawdź naszą specjalną ofertę na Toko Base Brush Oval Steel Wire With Strap! Pomyśl o snowinn, przy zakupie dodatkowego wyposażenia do uprawiania ski. snowinn to sklep internetowy, który współpracuje z najlepszych krajowymi i międzynarodowymi markami, takimi jak Toko. Można tu znaleźć wszystko, czego szukasz, aby cieszyć się sportem. Sprawdź dostępne produkty w Utrzymanie.

Cechy Toko Base Brush Oval Steel Wire With Strap

Rodzaj produktu

Recenzje klientów i pytania (5)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Doskonały!

-

Zgodnie z oczekiwaniami. Najwyższa jakość, szybka wysyłka i najniższa cena! Kupuje znowu!

Bardzo słaba jakość

-

Szczotka dotarła dość szybko do Rosji. Ale jakość towarów bardzo mnie rozczarowała! Włosie jest bardzo nierówne i wymaga lokalnego cięcia i szlifowania. Nie spodziewałem się tak niskiej jakości od tej marki.

Świetne na snowboard

-

wystarczająco duży, aby zapewnić snowboard i dobrą jakość. toko jest najlepsze dla tych urządzeń.

To drugi zakup.

-

Szczotka stalowa TOKO to drugi zakup. Podobnie jak na zdjęciu, poprzednia była tkaniną ze stałym paskiem, ale przedmiot, który przybył, był rzepem, a długość była zmienna. Nie wiem, który z nich jest łatwiejszy w użyciu, ale myślę, że został ulepszony, ponieważ jest to zmiana w kierunku zwiększenia kosztów. Stalowa szczotka jest wszechstronna, może być używana do czyszczenia po użyciu i może być używana po raz pierwszy po skrobaniu po woskowaniu. Myślę, że niektórzy ludzie myślą, że "wosk jest zarzucony za dużo", ale myślę, że nie ma takiego problemu w mojej myśli i doświadczeniu. Zdolność szczotkowania silniejsza od dzika i włosa konia może skutecznie usunąć dodatkowy wosk i usunąć strukturalny puch, co prowadzi do drastycznego skrócenia czasu pracy, a jednocześnie ma przewodność, co ma wpływ na usunięcie elektryczności statycznej Myślę, że mogę się tego spodziewać. Jest on drogi w porównaniu ze zwykłymi szczotkami, ale myślę, że jest wart ceny.

Doskonały

-

Jednym z głównych szczotki do przygotowania powierzchni ślizgowej na nartach lub snowboarding. Jak zawsze, Toko jakość jest wysoka. Dostarczyliśmy bardzo szybko. Jak!

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij