Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Gwarancja najniższej ceny

Gwarancja najniższej ceny

Ponieważ nie jesteśmy w stanie odwiedzić każdej strony naszej konkurencji każdego dnia, zastosowaliśmy Program Gwarancji Najniższych Cen. Dzięki temu programowi, masz gwarancję najlepszych ofert na każdy produkt, który jest w ofercie.

Abyśmy zmniejszyli cenę, prosimy o wypełnienie poniższego Formularza Najniższej Ceny. Prosimy o wysłanie adresu URL, gdzie udało Ci się znaleźć ten sam produkt za mniejszą cenę. Jedyne co musisz zrobić to skopiować i wkleić adres URL z wyszukiwarki w pole „Widziane w poniższym linku” . Kiedy otrzymamy wiadomość email, odwiedzimy stronę internetową aby upewnić się, że wszystkie kryteria zostały spełnione.

Akceptuję Polityka Prywatności

WARUNKI

- Jeśli przed zakupieniem produktu w naszym sklepie uda Ci się znaleźć lepszą ofertę w autoryzowanym sklepie internetowym prosimy o uzupełnienie formularza gwarancji najniższych cen dostępnym na stronie produktu. Zaoferujemy Ci niższą cenę jeśli wszystkie warunki programu zostaną spełnione.

- Nie bierzemy pod uwagę aukcji internetowych takich jak Ebay, Yahoo Auctions, Allegro ect. Sprzedawcy na tych stronach są zazwyczaj prywatnymi i nieautoryzowanymi sprzedawcami, którzy nie są w stanie potwierdzić pochodzenia towaru oraz zagwarantować jego autentyczności.

-Cechy towaru muszą całkowicie odpowiadać cechom produktu oferowanego przez nasz sklep, wliczając w to: markę, model, referencje i wersje, opcje, rozmiar, kolor oraz dostępność itp. Oraz inne czynniki, które mogłyby wpłynąć na końcową cenę produktu takie jak koszt przesyłki, oferty specjalne itp.

-Jeśli odnalazłeś/aś ważną niższą cenę, zostanie wysłany email potwierdzający zawierający KOD GWARANTUJĄCY NAJNIŻSZĄ CENĘ oraz instrukcje postępowania.

- Kod otrzymany w wiadomości email traci ważność po 72 godzinach.

Zamknij