Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Oakley

Oakley Timber 2.0 Shell 3L

  • Oakley Timber 2.0 Shell 3L
  • Oakley Timber 2.0 Shell 3L

Oakley Timber 2.0 Shell 3L

Opis produktu Oakley Timber 2.0 Shell 3L

Odważny śniegowy styl Oakleya powraca, a kurtkę Oakley Timber 2.0 Shell 3L przewodzą. Giętki wodoodporny i oddychający elastyczny materiał prowadzi na pierwszym planie, dzięki charakterystycznemu dopasowaniu Oakleya i elipsie Oakley, która informuje wszystkich, gdzie leżą twoje lojalności. Siodło dla jednego z pomysłodawców świetnie wyglądającej odzieży technicznej w kurtce Oakley Timber 2.0 Shell 3L!

Dane techniczne:

100% poliestru


W tym momencie, Oakley Timber 2.0 Shell 3L jest dostępny w najlepszej cenie i jest idealny dla twojej aktywności. W snowinn, można znaleźć inne produkty, które uzupełniają ten produkt w naszym katalogu Odzież męska i w kategorii Kurtki. Posiadamy szeroki wybór Kurtki dostosowanych do potrzeb klientów, które będą twoją inspiracją do uprawiania sportu każdego dnia.

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Dobrze

-

Zajęło to dni, ale dotarło poprawnie.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij