Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Oakley

Oakley Timber 2.0 Shell 3L

  • Oakley Timber 2.0 Shell 3L
  • Oakley Timber 2.0 Shell 3L

Oakley Timber 2.0 Shell 3L

Opis produktu Oakley Timber 2.0 Shell 3L

Odważny śniegowy styl Oakleya powraca, a kurtkę Oakley Timber 2.0 Shell 3L przewodzą. Giętki wodoodporny i oddychający elastyczny materiał prowadzi na pierwszym planie, dzięki charakterystycznemu dopasowaniu Oakleya i elipsie Oakley, która informuje wszystkich, gdzie leżą twoje lojalności. Siodło dla jednego z pomysłodawców świetnie wyglądającej odzieży technicznej w kurtce Oakley Timber 2.0 Shell 3L!

Dane techniczne:

100% poliestru


Nie czekaj dłużej i kupuj Oakley Timber 2.0 Shell 3L! W snowinn wszystkie nasze produkty Odzież męska posiadają pełną gwarancję producenta Oakley. Zakup w naszym sklepie ski , moża korzystać z zalet przynależności do naszej społeczności ski. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz Oakley Timber 2.0 Shell 3L tak szybko, jak to możliwe do domu.

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Podobne produkty

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij