Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Oakley

Oakley Radar EV Path Prizm Low Light

Oakley Radar EV Path Prizm Low Light

  • Oakley Radar EV Path Prizm Low Light
  • Oakley Radar EV Path Prizm Low Light
  • Oakley Radar EV Path Prizm Low Light

Oakley Radar EV Path Prizm Low Light

Opis produktu Oakley Radar EV Path Prizm Low Light

Dostosuj wygląd swoich okularów Oakley i uzyskaj najlepszą wydajność optyczną tam, gdzie używasz jej najbardziej. Wszystkie soczewki wymienne cechują się nieporównywalną klarownością, odpornością na uderzenia i filtrem 100% UV Oakleys HIGH DEFINITION OPTICS® (HDO®).

Ważna uwaga:

Soczewki zapasowe mogą nie zostać zwrócone, jeśli zostały zamontowane lub porysowane. Obiektywy Asian Fit nie mogą być montowane w standardowych oprawkach okularów.

Technologia:

Soczewki PRIZM ™:

Prizm ™ to rewolucja w optyce optyki zbudowana na dekadach badań nad kolorystyką. Soczewki Prizm ™ zapewniają niespotykaną dotąd kontrolę nad transmisją światła, dzięki czemu kolory są precyzyjnie dostrojone, aby zmaksymalizować kontrast i poprawić widoczność.

Soczewki spolaryzowane PRIZM ™:

Prizm ™ Polarized cechuje się maksymalnym kontrastem i lepszą widocznością Prizm ™ z zaletami filtrowania olśnień Oakley HDPolarized.

Soczewki Polarized®:

Poprawiając bezpieczeństwo, komfort i wydajność, soczewki Oakley HDPolarized odfiltrowują 99% odbicia odbitego bez zmętnienia i zniekształceń optycznych, które mogą pochodzić ze spolaryzowanych soczewek wykonanych przy użyciu konwencjonalnych technik produkcyjnych.

Soczewki High Definition Optics®:

Wszystkie soczewki Oakley oferują technologię HDO® z następującymi zaletami:

Klarowność: konwencjonalne soczewki mogą powiększać obrazy. Precyzja HDO® zapewnia mniej zniekształcone widzenie w całym polu widzenia.

Refrakcja: w przypadku zwykłych soczewek przedmioty nie są tak naprawdę, gdzie je widzisz. HDO® oferuje bardziej realistyczny obraz, dzięki czemu Twój mózg nie będzie musiał pracować w nadgodzinach.

Ochrona UV: Wszystkie soczewki Oakley blokują 100% promieni UVA, UVB i UVC oraz szkodliwe niebieskie światło o długości do 400 nm.


Szukasz Oakley Radar EV Path Prizm Low Light? W snowinn znajdziesz wszystkie rodzaje produktów Części zapasowe od najlepszych producentów. Na przykład Oakley, wiodącą markę w branży i gwarantuje najwyższą jakość produkcji. Nie czekaj dłużej i wyposaż się w produkty pochodzące z naszego sklepu ski.

Cechy Oakley Radar EV Path Prizm Low Light

Podkategorie
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Liczy się każdy szczegół: oakley radar ev path prizm low light!

-

Wzrost kontrastu, który powoduje szybszą jazdę w zaroślach i przy słabym oświetleniu. Polecać.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij