Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Oakley

Oakley Line Miner XM

  • Oakley Line Miner XM
  • Oakley Line Miner XM
  • Oakley Line Miner XM

Oakley Line Miner XM

Opis produktu Oakley Line Miner XM

Oryginalne gogle Line Miner zostały stworzone w celu zapewnienia jak najlepszej widoczności peryferyjnej o cylindrycznym kroju. Byliśmy w stanie przyciągnąć gogle bliżej twojej twarzy, niż kiedykolwiek wcześniej, pozwalając na niewiarygodne obrócenie w dół i z boku na bok. Dzięki średnim rozmiarom, Line Miner XM jest zoptymalizowany do szerokiej gamy twarzy i został zaprojektowany tak, aby idealnie pasował do większości kasków.
Prizm ™ snow:
Prizm ™ to rewolucja w optyce soczewek oparta na dziesięcioleciach badań nad kolorystyką. Soczewki Prizm ™ zapewniają bezprecedensową kontrolę przepuszczalności światła, dzięki czemu kolory są precyzyjnie dostrojone, aby zmaksymalizować kontrast i poprawić widoczność.


Zamawiaj Oakley Line Miner XM, korzystając z naszej oferty Ochrona i kolekcji Gogle narciarskie. Zapoznaj się z produktami ski na snowinn. To twój sklep internetowy specjalizujący się w sprzęcie ski. W ofercie znajdziesz wszystkie ulubione produkty Gogle narciarskie w najlepszej cenie, 100% gwarancji na stronie snowinn!

Recenzje klientów i pytania (13)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Super gogle

-

Te gogle są świetnie dopasowane i naprawdę wygodne. Podoba mi się również sposób, w jaki można łatwo zmieniać soczewki w różnych warunkach oświetleniowych

Niesamowite gogle

-

Te gogle są niesamowite

Oakley

-

Doskonała jakość i dobra obsługa.

Gogle oakley

-

Bardzo dobra obsługa i doskonały produkt

Gogle oakley

-

Bardzo dobra obsługa i doskonały produkt

Awzm prizm!

-

Fantastyczne okulary w cenie !!

Doskonały

-

Doskonały produkt, bardzo zadowolony z zakupu i sklepu. zaleca

Gogle oakley

-

dla mnie najlepsze obiektywy „Prizm” to już te trzecie, które kupuję!

Idealne

-

Kupiłem je mojej córce i jest bardzo szczęśliwa

Świetna maska

-

To jest moja druga maska Oakley, mam już kabinę lotniczą z jadeitem irridium i chciałem użyć hi-różowej soczewki na złą pogodę. Ogólnie rzecz biorąc, soczewka jest doskonała, dobrze przepuszcza światło, a jednocześnie dodaje kontrastu, można jeździć w nocy ze sztucznym oświetleniem lub we mgle i śniegu. Najlepsza cena w Internecie. Dostawa około 10 dni do Moskwy, otrzymana pocztą.

Zawartość z usługą

-

Świetne okulary i najlepsza obsługa.

Gogle oakley

-

Jest bardzo dobry i jestem zadowolony z ceny

Doskonały

-

Bardzo dobrze pasuje, ogląda to dobrze, a prizm jest fantastyczny

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij