Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

K2 snowboards

K2 snowboards WWW

K2 snowboards WWW

K2 snowboards WWW

K2 snowboards WWW

  • K2 snowboards WWW
  • K2 snowboards WWW
  • K2 snowboards WWW
  • K2 snowboards WWW
  • K2 snowboards WWW

K2 Snowboards WWW

Opis produktu K2 snowboards WWW

Zbudowany na bazie wszechstronnego, bliźniaczego Freestyle Baseline ™, K2 WWW jest Twoim najlepszym narzędziem do przebijania ulic, parków i obiektów znajdujących się wokół ośrodka. Najbardziej żartobliwą płytą w naszej kolekcji mężczyzn, WWW ma unikalny kształt JibTip ™, który zapewnia bardziej kontrastowe krawędzie i niższy ciężar. Gdy połączysz się z gładką przewidywalnością zwrotnic Tweekend ™, ten pokład będzie podążał za tobą i twoją bezwzględną freestyliną "na dowolnym terenie.

Cechy: Freestyle Baseline ™, Tweekend ™, Jibtip ™, True Twin Zarys, Stanowisko centrujące, Szerokość pasa 249mm (152cm)

TECHNOLOGIA

JIBTIP

Tech Jibtip

HYBRITECH

Hybritech ™ jest najbardziej wydajnym sposobem na wykonanie snowboardu bez poświęcania jednej uncji wydajności. Posiada ścianę boczną wzdłuż bieżącej powierzchni, która płynie do nosa i ogona, zapewniając niską wagę, zoptymalizowaną inicjację i trwałość.

Tech Hybritech

TWEEKEND

Rewolucyjny pomysł na zakończenie naszej podstawowej technologii w branży. Poprzez rozciągnięcie dźwigara linii podstawowej aż do absolutnego końca deski nowa powierzchnia jezdna jest odblokowana, co daje większą, stabilniejszą platformę do naciskania, unoszenia się i wylądowania.


W snowinn dążymy do tworzenia wysokiej jakości produktów dla ski, które sprawią, że twoja aktywność będzie optymalna. Czy jesteś zainteresowany kupnem K2 snowboards WWW? Jesteś szczęściarzem, ponieważ w snowinn w katalogu Sprzęt narciarski i kategorii Deski snowboardowe oferujemy produkty ski, które będą idealne dla Ciebie. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz je w ciągu kilku dni.

Cechy K2 snowboards WWW

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij