Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Quick Release Kit Fénix 3

  • Garmin Quick Release Kit Fénix 3
  • Garmin Quick Release Kit Fénix 3
  • Garmin Quick Release Kit Fénix 3

Garmin Quick Release Kit Fénix 3

Opis produktu Garmin Quick Release Kit Fénix 3

Użyj Fenix ​​3 dla wielu treningu sportowym - i przejść od nadgarstka do roweru w kilka sekund. W skład zestawu wchodzi uchwyt szybkiego zwalniania, wspornik nadgarstka, zamontować rower, 2 kołki, 2 śruby, uchwyt rowerowy ö pierścienie i śrubokręty instalacji.

Chcesz poznać, inne powiązane produkty ski od Garmin? W snowinn, kupisz potrzebny sprzęt Akcesoria zegarek gps outdoor, dzięki czemu możesz uprawiać sport bez komplikacji. Garmin Quick Release Kit Fénix 3 jest w najlepszej cenie w naszym magazynie! Skorzystaj z naszego bezpiecznego systemu płatności online i wysokiej jakości usługi posprzedażowej.

Cechy Garmin Quick Release Kit Fénix 3

Ładowarki i akumulatory
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Chłopaki nie kupić.

-

przyjaciele ... nie kupować to akcesorium fiasko. I skarżyli się do firmy Garmin, jak niewiarygodnie go umieścić i nie można umieścić ładunek cargo od szpilki są ukryte przez sztukę i załadować trzeba demontować przy każdym bloku jest na odwrocie zegarka .... Fiasco Razem

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności