Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Fischer

Fischer RC Pro 100 PBV

  • Fischer RC Pro 100 PBV
  • Fischer RC Pro 100 PBV
  • Fischer RC Pro 100 PBV

Fischer RC Pro 100 PBV

Opis produktu Fischer RC Pro 100 PBV

Fantastyczne dopasowanie i komfort już od pierwszej próby. Wkładka Active Fit Zone zapewnia doskonałą moc, kontrolę i sprzężenie zwrotne. Eleganckie dopasowanie buta utrzymuje stopę bezpiecznie i wygodnie.

Dane techniczne:

Materiał mankietu: TPU

Ostatni: 100

Sztywność: 100

Waga: 2160

Rozmiar: 25,5

Technologia:

100% bezproblemowy język:

100% bezproblemowy język. Praktycznie bez tarcia, idealne dopasowanie.

Podeszwa:

Płytki spacerowe wykonane z bardziej miękkiego tworzywa zapewniają lepszy, bezpieczniejszy chwyt i bezpieczne chodzenie po oblodzonych powierzchniach.

Wkładka Active Fit Zones Liner RC Pro:

System wkładek Fischer Active Fit Zones z 2-komponentową technologią projektowania aktywnie wspiera stopę w trzech określonych strefach funkcyjnych. Rezultat: większy komfort i wydajność dzięki doskonałemu dopasowaniu, które dynamicznie dostosowuje się do ruchów i anatomii stopy.


W tym momencie, Fischer RC Pro 100 PBV jest dostępny w najlepszej cenie i jest idealny dla twojej aktywności. W snowinn, można znaleźć inne produkty, które uzupełniają ten produkt w naszym katalogu Sprzęt narciarski i w kategorii Buty narciarskie. Posiadamy szeroki wybór Buty narciarskie dostosowanych do potrzeb klientów, które będą twoją inspiracją do uprawiania sportu każdego dnia.

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij