Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Fischer

Fischer RC 4 Podium 130

Fischer RC 4 Podium 130

  • Fischer RC 4 Podium 130
  • Fischer RC 4 Podium 130
  • Fischer RC 4 Podium 130
  • Fischer RC 4 Podium 130

Fischer RC 4 Podium 130

Opis produktu Fischer RC 4 Podium 130

Kontroluj wyścig! Czołgi wyścigowe pełnej krwi z nowo zaprojektowanym Pucharem Świata

Ten but jest cudowną bronią opracowaną przez zawodników Pucharu Świata. Dzięki technologii''Control the Race'' zawodnik ma maksymalną kontrolę nad sprzętem. Ta kontrola daje ci zaufanie, a to zaufanie sprawia, że jesteś szybszy! Ponieważ możesz skoncentrować się na tym, co najważniejsze: jeździć szybciej!

Race Connected Fit

Race Connected Fit zapewnia kierowcy wyjątkowo bezpośrednie połączenie z nartami i zapewnia dokładne informacje zwrotne z kursu. Nowa, 92-milimetrowa powłoka World Cup z biomechanicznie zoptymalizowaną pozycją stoiska i ultracienką skórzaną wkładką AFZ gwarantuje super eleganckie i ergonomiczne dopasowanie.

Wysoka precyzja sterowania

Absolutna precyzja, kiedy skręty na nartach i genialne zachowanie sterujące są wynikiem zupełnie nowej i rewolucyjnej koncepcji Podium 150. Indywidualność jak nigdy dotąd dzięki 3D Canting sprawia, że bagażnik jest agresywny i wyjątkowy w tuningu.

Kontrola Race Flex

Technologia Race Flex Control generuje ogromny ciąg do przodu i zapewnia maksymalną kontrolę. RC4 Podium gwarantuje stałą elastyczność podczas startu we wszystkich temperaturach i warunkach śniegowych, dzięki czemu narciarze mogą w pełni skoncentrować się na wyścigu.

FUNKCJE:

Materiał na mankiet: TPU

Sztywność: 130

Waga: 2399

Podeszwa: ISO 5355

Pasek na rzep: Podeszwa RC4 Phatt Maxx

Materiał powłoki: TPU

Ostatnio w mm: 92

Canting: Canting RC Pro

Klamry: zawodnicy RC 4 CURV

TECHNOLOGIE:

100% Seamless Tongue

100% Seamless Tongue. Praktycznie bez tarcia, idealne dopasowanie.

Precyzyjne sterowanie

* Mankiet 3D i nowość w oparciu o analizę geometrii przodostopia

Koronkowa wyściółka

Koronkowe wkładki zapewniają lepsze i bardziej kompaktowe wsparcie w powłoce i stopie, zwłaszcza na podbiciu i pięcie.


Czy szukasz produktów ski marki Fischer? Na snowinn, w sklepie online ski , masz do dyspozycji ogromną liczbę produktów ski, m.in Fischer RC 4 Podium 130. W tym momencie Fischer RC 4 Podium 130 jest dostępny w magazynie. Wychodzimy na przeciw potrzebom naszych klientów. Przygotowaliśmy pełną ofertę dla ski i zadbaliśmy o wszystkie szczegóły.

Cechy Fischer RC 4 Podium 130

Płeć
Wiek
Poziom
Wkaźnik sztywności
Rodzaj produktu
Szerokość łyżwy
Użycie
Waga
Kolor

Recenzje klientów i pytania (5)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Bardzo zadowolony

-

artykuł został dostarczony szybko, wszystko w idealnym porządku! Tutaj możesz złożyć zamówienie jako zapalony miłośnik sportów zimowych!

Fischer podium 130

-

Super obsługa, szybka dostawa, dobra cena

Fischer podium 130

-

Szybka dostawa, świetna cena, wszystkiego najlepszego Można zamówić tutaj!

Skuteczne i bardzo dobre buty dla doświadczonych narciarzy.

-

Wysyłka była bardzo szybka. Jestem bardzo zadowolony z tych butów narciarskich Fischer i usług wysyłki snowinn. Wybieram buty na podium 130 Flex RC4. Bardzo skuteczne przenoszenie siły docisku na płytę narciarską, dzięki czemu czujesz, że Twoja narta zgina się bardzo dobrze przy mniejszej sile. Jest to najlepszy wybór dla zaawansowanych narciarzy dla zaawansowanych narciarzy.

Łodzie fischer

-

Są to imponujące buty, jakość i detale, produkt dotarł bardzo szybko, już chcę je wypróbować, aby zobaczyć, czy narty wkrótce przybędą, które również tutaj zamówiłem. W tej chwili dziesięć do sklepu internetowego, wszystko dobrze zarządzane.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij