Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Elan

Elan Delight Prime + ELW 9.0

Elan Delight Prime + ELW 9.0

Elan Delight Prime + ELW 9.0

Elan Delight Prime + ELW 9.0

  • Elan Delight Prime + ELW 9.0
  • Elan Delight Prime + ELW 9.0
  • Elan Delight Prime + ELW 9.0
  • Elan Delight Prime + ELW 9.0
  • Elan Delight Prime + ELW 9.0

Elan Delight Prime + ELW 9.0

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Elan Delight Prime + ELW 9.0

Wyobraźmy sobie na nartach, który jest lekki jak piórko. Delight QT okazuje to marzenie w rzeczywistość. Jest to najlżejszy narciarskich na świecie, lekki jak damskiej torebce i został nagrodzony Red Dot i ISPO Award. Pozwala narciarzy kolei i wykroić jak profesjonalista. Ultralekkie materiały pozwalają nam zmniejszyć ciężar dramatycznie, a technologia WaveLight zmiękcza Flex jednocześnie ustalenia wielkie wsparcie i stabilność. Nowy na sezon 2015/16 to buty narciarskie Delight, który jest wyposażony w zintegrowany system ogrzewania. Narty i buty narciarskie Delight stworzyć najjaśniejsze damskie zimowe zestaw na rynku. Narty & rozruchu zestaw Delight zdobył Plus X Award 2015 za jakość, wzornictwo i funkcjonalność.

Dane techniczne:

Geometria: 126/76/103

Długość / Promień: 140 (9,5) 146 (10,5) 152 (11,5) 158 (12,6) 166 (14,2)

System / Plate: Szybkie Sztuczka

Technologia:

WaveLight, Trulite Woodcore


Jeśli szukasz Elan Delight Prime + ELW 9.0, znajdziesz go tu w najlepszej cenie. snowinn posiada ten i inne produkty ski, których szukasz w najlepszej cenie. Nie przegap okazji i wyposaż się w sprzęt dla swoich potrzeb. Z naszym szerokim wyborem Slopes, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Elan Delight Prime + ELW 9.0

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij