Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Dynafit

Dynafit Radical Down

Dynafit Radical Down

Dynafit Radical Down

Dynafit Radical Down

  • Dynafit Radical Down
  • Dynafit Radical Down
  • Dynafit Radical Down
  • Dynafit Radical Down
  • Dynafit Radical Down
  • Dynafit Radical Down

Dynafit Radical Down

Opis produktu Dynafit Radical Down

Dokładnie, czego szukasz na długą trasę narciarską! Radical Down kurtka z kapturem jest lekka, zapewnia komfortowe rozgrzanie i jest wodoodporny nawet przy dużym opadach śniegu. To dzięki technicznemu materiałowi Downtek® w tej koszulce do jazdy na nartach Dynafit. Poduszki elastyczne i mankiety przedłużające zapewniają maksymalną swobodę poruszania się podczas każdej trasy narciarskiej. W tak wielu kieszeniach zawsze masz na sobie żel, słupki i inne drobiazgi podczas treningu.

W tym momencie, Dynafit Radical Down jest dostępny w najlepszej cenie i jest idealny dla twojej aktywności. W snowinn, można znaleźć inne produkty, które uzupełniają ten produkt w naszym katalogu Odzież męska i w kategorii Kurtki. Posiadamy szeroki wybór Kurtki dostosowanych do potrzeb klientów, które będą twoją inspiracją do uprawiania sportu każdego dnia.

Cechy Dynafit Radical Down

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij