Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Burton

Burton Hideaway

Burton Hideaway

Burton Hideaway

  • Burton Hideaway
  • Burton Hideaway
  • Burton Hideaway
  • Burton Hideaway

Burton Hideaway

Opis produktu Burton Hideaway

Wyluzowany i zrelaksowany design Burton Feather sprawia, że ​​nauka i doskonalenie są szybkie i przyjemne. The Channel® zapewnia pełne wsparcie na całym wzgórzu dzięki najprostszemu w branży sposobowi zamontowania wiązań (ale jesteśmy stronniczy w stosunku do wiązania damskiego Stiletto). Zwężający się kształt i stabilność Flat Top ™ sprawiają, że zmiana bryzy; podczas gdy twin flex jeździ równie dobrze w dowolnym kierunku. Ulepszenie do ultra cienkiego profilowania Filet O Flex zapewnia miękkie odczucie bez utraty stabilności. Dodaj to wszystko i dostaniesz idealną deskę dla jeźdźca, który jest zaangażowany w nadrabianie zaległości i nadążanie za swoimi przyjaciółmi.

DETALE:

BEND: Flat Top ™

KSZTAŁT: kształt kierunkowy, 3 stożek 6 mm

FLEX: Twin Flex

Rdzeń: Certyfikat FSC ™ Super Fly® 800G, Dualzone ™ EGD ™

FIBERGLASS: Włókno szklane Biax ™

PODSTAWA: Podstawa wytłaczana

MONTAŻ: The Channel®

CECHY: Squeezebox Low, Filet O Flex, Epoksyd Super Sap®

Dane techniczne:

TERENIN: All Mountain

POZIOM RIDINGU: początkujący

ZAKRĘT:

FLAT TOP ™: Rising Rider lub doświadczony profesjonalista, utrzymuj swoją grę na wysokim poziomie dzięki Flat Top. Płaski profil między stopami oznacza stabilność, lepszą równowagę i ciągłą kontrolę krawędzi. Końcówka i ogon kopią się z wczesnym wzrostem poza stopami, aby złapać wolne, luźne uczucie, jakiego można się spodziewać po rockerze.

KSZTAŁT:

KSZTAŁTOWANA KSZTAŁTA: Klasyczny kształt deski snowboardowej, zaprojektowany tak, aby jeździć z nieco dłuższym nosem niż ogonem, aby skoncentrować pop w ogonie, a jednocześnie zapewniał dużo pływaka, przepływu i kontroli, aby zgrać dowolny teren lub każdą kondycję.

3 6MM TAPER: Zwężający się kształt oznacza, że ​​nosek jest szerszy niż ogon, ułatwiając łagodne wchodzenie i wychodzenie z zakrętu, stabilność przy prędkości i ulepszone pływanie w głębokim śniegu. Poszukaj różnej ilości stożków w całej linii.

ZGIĄĆ:

TWIN FLEX: Flex jest idealnie symetryczny od czubka do ogona, zapewniając zrównoważoną jazdę, która jest równie uniwersalna, jak zwykła lub przełączająca.

RDZEŃ:

FSC ™ CERTIFIED SUPER FLY® 800G CORE: Rozświetlony i obciążony pop, nasz rdzeń drewniany o podwójnym gatunku wykorzystuje pionowe laminowanie o podwójnej gęstości z naprzemiennie miękkiego drewna / twardego drewna, aby zmniejszyć masę całkowitą bez uszczerbku na wytrzymałości i wydajności.

DUALZONE ™ EGD ™: Skonstruowane ziarenka z drewna zapewniające większą chwytność krawędzi, reakcję i wytrzymałość. Ziarno drewna jest usytuowane wzdłuż krawędzi palców i piętek w dwóch ciągłych strefach, prostopadle do reszty drewnianego rdzenia, w celu zapewnienia stałego trzymania krawędzi i zwiększenia wytrzymałości.

O GRAFII:

O GRAFIKI: Czy jest lepszy sposób na uczczenie nowej damskiej płyty BFF i snowboardu, która jest bestsellerem, niż z grafiką z tkaną fakturą i ciepłymi kolorami z bransoletek przyjaźni?

WŁÓKNO SZKLANE:

BIAX ™ FIBERGLASS: Charakteryzuje się przyjaznym dla jib, skrętnie miękkim flexem i wyrozumiałością, przyjaznym parkom.

BAZA:

EKSTRUDOWANA PODSTAWA: Szybkość, siła i pop w postaci graficznej w bazie, która wymaga niewielkiej konserwacji. Podaj znajomych, nawet bez woskowania.

MONTOWANIE:

THE CHANNEL®: Silniejszy, szybszy, łatwiejszy i bardziej regulowany - The Channel® zapewnia najwyższą kontrolę nad twoją postawą i planszą w projekcie zgodnym ze wszystkimi głównymi wiązaniami (nie tylko z Burtonem). Co więcej, wszystkie płyty z kanałem są w pełni objęte 3-letnią gwarancją. Oznacza to, że jeśli masz jakiś problem z jakąkolwiek częścią planszy, nawet jeśli Kanał jest w idealnym stanie, jesteś objęty

CECHY:

SQUEEZEBOX LOW: profilowany rdzeń dla łatwiejszej kontroli deski, więcej energii i popu. Dzięki ogólniejszej łatwości obsługi, Squeezebox Low zapewnia zaawansowaną technologię profilowania rdzenia dla postępującego kierowcy. Sztywniejsze strefy znajdujące się tuż za twoimi stopami powodują bardziej bezpośrednie przenoszenie energii na końcówkę i ogon, a jednocześnie umożliwiają bardziej miękki i gładki flex pomiędzy wiązaniami. Końcowym rezultatem jest większa kontrola przy mniejszym wysiłku ze strony kierowcy.

FILET O FLEX: Niektórzy zawodnicy chcą bardziej elastycznej planszy bez utraty wydajności. Filet O Flex rozwiązuje to wyzwanie dzięki ultra cienkiemu profilowaniu, które tworzy miękkie płyty, które rozrywają się z maksymalną stabilnością, trwałością i przyczepnością. Dodatkową korzyścią jest subtelne zawieszenie i wypełnienie pod stopami. Wyróżnione na Dropper Name, Socialite, Feather, ProTest, Process Smalls i Déjà Vu Smalls.

SUPER SAP® EPOXY: Super Sap® to żywica skomponowana z materiałów na bazie bio, która zmniejsza ślad węglowy o 50% w stosunku do konwencjonalnych wszystkich epoksydów na bazie ropy naftowej. Mniejsze zużycie oleju oznacza jeszcze mniej śladu węglowego na pokładzie, co jest dobre w naszej książce.


Chcesz poznać, inne powiązane produkty ski od Burton? W snowinn, kupisz potrzebny sprzęt Deski snowboardowe, dzięki czemu możesz uprawiać sport bez komplikacji. Burton Hideaway jest w najlepszej cenie w naszym magazynie! Skorzystaj z naszego bezpiecznego systemu płatności online i wysokiej jakości usługi posprzedażowej.

Cechy Burton Hideaway

Płeć
Wiek
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij