Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Briko

Briko Nyira Photo

  • Briko Nyira Photo
  • Briko Nyira Photo
  • Briko Nyira Photo

Briko Nyira Photo

Opis produktu Briko Nyira Photo

Rama TPU dla najlepszego komfortu i dopasowania oraz podwójna soczewka sferyczna, która chroni i zapewnia optymalne pole widzenia.

Cechy:

Elastyczny termoplastyczny poliuretan

System zderzaków

System Flexa

Sferyczna soczewka z poliwęglanu

Pianka podwójnie termoformowana


Nie czekaj dłużej i kupuj Briko Nyira Photo! W snowinn wszystkie nasze produkty Ochrona posiadają pełną gwarancję producenta Briko. Zakup w naszym sklepie ski , moża korzystać z zalet przynależności do naszej społeczności ski. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz Briko Nyira Photo tak szybko, jak to możliwe do domu.

Cechy Briko Nyira Photo

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Trochę mniejszy rozmiar

-

Kupiliśmy dla dorosłych mężczyzn, ale rozmiar był mały i był odpowiedni do użycia przez 9-letniego syna. Dobrze, że intensywność kolorów soczewki zmienia się w zależności od intensywności światła w soczewce przyciemniającej.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij