Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Bca

Bca Throttle 25L

Bca Throttle 25L

Bca Throttle 25L

  • Bca Throttle 25L
  • Bca Throttle 25L
  • Bca Throttle 25L
  • Bca Throttle 25L
  • Bca Throttle 25L

Bca Throttle 25L

Opis produktu Bca Throttle 25L

25-litrowy plecak Backcountry Access o małej pojemności, zaprojektowany z wszechstronnymi opcjami noszenia, specjalnie do wydajnego zjeżdżania na sankach w terenie lawinowym. Zaprojektowany specjalnie dla skuterów śnieżnych plecak Stash 25 Throttle ™ ma więcej funkcji, regulację dopasowania i opcje przenoszenia sprzętu niż kiedykolwiek wcześniej. Jest wyposażony w zewnętrzną łopatę, która zapewnia szybki dostęp z sanek. Dzięki 25 litrom możliwej do spakowania przestrzeni, Stash 25 Throttle ™ jest gotowy do podjęcia każdego celu i przygody.


Specyfikacje:

Waga: 3,3 funta / 1518 gramów
Pojemność: 25 l
Materiał: nylon drabinkowy 210 denier z powłoką PU (główna) Nylon 420 denier z powłoką PU (obszary o dużym zużyciu)
Zamki błyskawiczne: powłoka YKK z DWRZ Bca Throttle 25L, gwarantujemy najlepszy sprzęt ski. Dodatkowo w snowinn znajdziesz najwyższą jakość w najlepszej cenie. Wybierz nasz sklep ski i skup się jedynie na korzyściach płynących korzystania z produktów Bca. Nasz zespół ekspertów ski dzieli się swoimi opiniami, by pomóc Ci w zakupie. Wszystko byś mógł otrzymywać najlepsze oferty i promocje Torby i plecaki za każdym razem.

Cechy Bca Throttle 25L

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij