Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Bca

Bca Float 2.0 42L

  • Bca Float 2.0 42L
  • Bca Float 2.0 42L
  • Bca Float 2.0 42L

Bca Float 2.0 42L

Opis produktu Bca Float 2.0 42L

Beczka FCA 2.0 nowej generacji jest prawie 30% mniejsza i 15% lżejsza od naszego silnika Float 1.0. Wszystkie elementy systemu Float 2.0 są całkowicie oddzielone za zasłoną z zamkiem błyskawicznym, uwalniając cenne miejsce w głównej komorze na sprzęt, apteczkę i materiały eksploatacyjne. Poduszka powietrzna Float 42 ™ o pojemności 150 litrów nie tylko zapewnia pływalność i zmniejsza głębokość pochówku, ale także chroni głowę i szyję przed urazami podczas lawiny. Wszystkie pakiety BCA Float zawierają integrację dla radiotelefonów BC Link ™, tulei hydratacyjnych, podwójnych suwakowych pasków naramiennych i formowanego panelu tylnego. 200 autoryzowanych punktów BCA na całym świecie sprawiają, że jest to najłatwiejszy w obsłudze system poduszek powietrznych wielokrotnego napełniania dostępny na rynku. System poduszek powietrznych Float 2.0 nie gwarantuje przeżycia w przypadku lawiny. Kształcić się, podejmować dobre decyzje i wiedzieć, zanim odejdziesz. Cylinder pneumatyczny Float 2.0 należy zakupić osobno. System poduszek powietrznych Float Airbag nie gwarantuje przetrwania w przypadku lawiny. Ucz się, podejmuj dobre decyzje i wiedz, zanim odejdziesz!

Dane techniczne:

Waga:

7.1 lbs / 3215 gramów (pełny system z cylindrem)

5,9 lbs / 2658 gramów (pełny system bez cylindra)

4,4 kg / 1998 gramów (tylko opakowanie)

Wymiary:

20 25 cali / 50,8 cm - 63,5 cm długość tułowia

Materiały:

210 den mini ripstop nylon z powłoką PU (główna)

Nylon z powłoką poliuretanową 420 denier (obszary o dużym zużyciu)

200 den poliester (podszewka)


W snowinn dążymy do tworzenia wysokiej jakości produktów dla ski, które sprawią, że twoja aktywność będzie optymalna. Czy jesteś zainteresowany kupnem Bca Float 2.0 42L? Jesteś szczęściarzem, ponieważ w snowinn w katalogu Torby i plecaki i kategorii Plecaki oferujemy produkty ski, które będą idealne dla Ciebie. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz je w ciągu kilku dni.

Cechy Bca Float 2.0 42L

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Długość pasa w talii lawinowej

-

Jestem dużym facetem. 5'11, 280 funtów. Natknąłem się na problemy ze znalezieniem worka, który pasuje do mojego tułowia. Jak długi jest pasek wokół dolnej części torby, która przebiega wokół talii? Dzięki!

Nasi eksperci odpowiadają

Dzień dobry,

Bca Float 2,0 42L, pasuje do Talia / biodra 63,5 - 114,3 cm

pozdrowienia

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij